Jaký máme program pro Kuřim?

Vážení Kuřimáci, spoluobčané a sousedé,

jsme jediné nezávislé sdružení pro volby v Kuřimi, které se rozhodlo splnit povinnost ze zákona a posbírat podpisy občanů. Petiční archy jsme naplnili, a tak se znovu můžeme ucházet o vaše hlasy.

Kandidujeme stejně jako před čtyřmi lety s podporou předsedů řady kuřimských spolků a sdružení. Nejen těch, kteří svoji podporu vyjádřili účastí na kandidátní listině. Proto kandidujeme nezávisle vedle politických stran a hnutí. Nemáme za sebou žádnou (a to ani skrytou) podporu politických stran. Zodpovídáme se voličům a nikomu jinému.

Co jsme slíbili, to jsme splnili. Byli jsme druhé nejsilnější uskupení v zastupitelstvu a výrazně jsme určovali směr. Jsme přesvědčeni, že město je po čtyřech letech zase v lepší kondici. Děkujeme našemu místostarostovi Davidu Holmanovi, se kterým nadále spolupracujeme, ačkoli se rozhodl již nekandidovat, aby se vrátil k svému zaměstnání. Za dobrou společnou práci ve vedení města chceme poděkovat koaličním partnerům - zástupcům hnutí STAN-KOL a ANO 2011.

Na radnici jsme v koalici měli na starost školství a sport, vodohospodářskou infrastrukturu a životní prostředí, strategické plánování a transparentnost. Plnili jsme svoje úkoly v oblasti významných investic s vysokým podílem dotací. Zvýšili jsme kapacitu školských zařízení. Našimi úspěchy jsou stavba sportovní haly a vytvoření podmínek pro rozvoj sportovního areálu. Řadou opatření jsme pomohli zlepšit ekonomiku provozu Wellness Kuřim. Postarali jsme se o obnovu sportovišť a rozšiřovali plochy zeleně. Rozjeli jsme dlouho odkládanou obnovu vodovodů a kanalizací i přípravu náměstí Osvobození.

Máme dobrý pocit z toho, že náš program Sdružení pro Kuřim z voleb 2014 jsme splnili, ale nenecháváme se úspěchy unést.

Čekají nás nové výzvy. Dovolte předložit vaší pozornosti náš program na volební období 2018 - 2022, se kterým usilujeme o vaši podporu. Program pro nás nejsou pouhé sliby, jak jste se mohli za uplynulé čtyři roky přesvědčit.

Chceme nadále pracovat nejlépe, jak to umíme, ale bez vaší podpory to nepůjde. Seznamte se s našimi programovými prioritami. Vy rozhodnete, zda budeme mít příležitost pokračovat, aby výsledky byly znovu vidět.

Kuřim je náš domov. Ceníte si toho, že Kuřim je dobrým místem pro život? Chcete nadále finančně zdravé a otevřeně komunikující město? Jste citliví na jeho tloustnutí a zahušťování? Pak rozumíte přesně tomu, čím se odlišujeme od ostatních.


Zde je celý náš podrobný program >>> 3x3 důvody proč volit KUŘIMÁKY

Přestože je doba jednoduchých hesel na billboardech, které my nemáme, a čtení volebního programu spadá spíše do kategorie punkové odchylky 😎  i tak věříme, že najdeme "čtenáře", co to k volbám 🇨🇿️ přijdou hodit na jeden křížek pro kandidátku č. 33️⃣ 


Přejeme vám, ať si volby užijete a moudrou volbu.

Petr Ondrášek za sdružení KUŘIMÁCI - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM