Nezmeškejte "Hudební odpoledne s Kuřimáky" na Zámku

Hudební odpoledne je určeno pro všechny, kteří si chtějí nejen popovídat o dění v našem městě, ale také odpočinou u dobré muziky. Vystoupí mimo jiné muzikálový zpěvák DAVID ULIČNÍK nebo kapela PADLÝ LOS s cover verzemi známých písní, jazzu a latin standardu.

V neděli 16. září od 16 do 20 hodin se uskuteční na zahradě kuřimského Zámku (u klubu Escape) hudební odpoledne. Přijďte na #pivo s Kuřimáky. Připravujeme #zábavný program pro děti #soutěže #gril #palačinky #pohodu :)

Vystoupí kapela PADLÝ LOS, která hraje cover verze známých písní, jazzových skladeb a latin standardu (Sting, George Michal, Stewie Wonder, Paul Simon, atp.). Kapela tvoří jazzovy sextet, který se věnuje také vlastní tvorbě s prvky moravského folkloru. Hraje v obsazení jazzová kytara, baskytara, bicí, cumbál, piano a zpěv.

Významným hostem nedělního odpoledne bude DAVID ULIČNÍK, známý muzikalový herec (Bídnici, Miss Saigon, Bernsteinova mše, Vlasy), sólový zpěvák a člen vokálního 4TETu Jiřího Korna. V rámci svého sólového projektu Československý Uličník představí své nejoblíbeněšjší písně, které ho v jeho bohaté hudební kariéře nejvíce ovlivnily.

A mozna přijde i další hudební překvapení :-)

Pohodové odpoledne je určeno pro všechny, kteří si chtějí poslechnout příjemnou hudbu a popovídat s lidmi ze sdružení nezávislých kandidátů KUŘIMÁCI - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM. Sdílejte s námi, co si přejete vylepšit v Kuřimi. Kuřim je dobré místo pro život. 

Důležitá poznámka: Akce se koná za každého počasí. V případě nepříznivého počasí se koná v prostorách klubu Escape.