Doc. MUDr. Patrik Prachár, PhD.

Stomatochirurg a implantolog, vysokoškolský učitel na lékařské fakultě MU, 50 let.

Patrik je nejen uznávaný implantolog, ale také vysokoškolský učitel na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Je členem čestné rady České stomatologické komory. Na svém kontě má také řadu odborných textů, je autorem padesátky odborných publikací v oboru stomatologie a autor pěti průmyslových vzorů v oboru implantologie.

Svůj volný čas věnuje nejen rodině, ale vždy měl také blízko ke spolkovým aktivitám. Své sportovní dispozice nechal proniknout hned do několika sportů. Hrál aktivně volejbal, dnes už jen rekreačně, ale hrál také házenou za Kuřim, kde působil v A-týmu jako pivot a specialista na sedmimetrové hody. Úspěchy sklízel také v lehké atletice, kde dokonce v Brně běhával první ligu.

Svou účast na kandidátce KUŘIMÁCI - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM opakuje znovu po čtyřech letech. Je přesvědčený, že naše starost o město a aktivní zapojení nápadů z našeho programu do rozvoje města je na rozvoji města patřičně vidět. Proto má smysl pokračovat v nastaveném úsilí a pomáhat zvyšování kvality života ve městě.