Mgr. Martin Nawrath

Facilitátor, terapeut a konzultant ve veřejné správě, spoluzakladatel soukromé základní školy DiviZna v Kuřimi, 53 let.

Martina občané znají jako aktivního podporovatele občanské společnosti a zastánce kvality životního prostředí v Kuřimi. V minulosti působil v pozici zastupitele nebo byl členem komise životního prostředí jako poradního orgánu Rady města.

Pracuje mimo jiné pro Nadaci Partnerství, Nadaci Via, Kancelář architekta města Brna, krajská města i malé obce. Zaměřuje se na uplatňování a šíření participačních přístupů při plánování místního rozvoje zejména jako facilitátor, konzultant i školitel. V posledních letech rozvíjí rovněž svou terapeutickou praxi. Martin Nawrath je spoluautorem metodik a manuálů, které se týkají zapojování veřejnosti do rozhodovacích procesů.

V Kuřimi chce svou pozornost i nadále věnovat životnímu prostředí a kvalitě veřejných prostranství, ale také školství. Váží si, že se povedlo rozšířit nabídku na základních školách v Kuřimi o prvky individualizované výuky podle metodiky Začít spolu.

Martin je ženatý, má dva syny a dceru. Jeho vášní je hudba, filmy a literatura. Jeho ranní úvahy mohou poslechnout rozhlasoví posluchači na stanici Vltava.
 
Proč ve volbách podpořit KUŘIMÁKY - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM a Martina Nawratha? 
 

💬 Mgr. Jasna Flamiková (místostarostka Brno - střed) doporučuje:

"Martina znám dlouhodobě jako profesionála, který umí vést citlivou a přitom efektivní diskuzí mezi tak rozdílnými skupinami, jako jsou politici, úředníci, experti, aktivisté i developeři. Je na něho spolehnutí." ❤️#prokuřim