Libor Reidlinger

Předseda základní organizace Českého svazu chovatelů v Kuřimi, vedoucí realizace v oboru požární ochrany, 51 let.

Libor je Kuřimák ze staré zástavby, kde žije přes dvacet let s manželkou Danou a mají spolu dvě děti. Pevně je také dlouhá léta spojený se svou prací v oboru požární ochrany, z toho posledních více jak 20 let u předního světového výrobce protipožárních systémů a hasících přístrojů Minimax.

Při práci i v životě uznává, že víc než smlouva je podání ruky. Jeho životním mottem je: „K ostatním se snažím chovat tak, abych se jim nestyděl kdykoli podívat do očí.“

S městem a jeho lidmi je svázán jako pupeční šňůrou přes svoje koníčky, zejména chovatelstvím. Jeho zálibou je chov speciálních králíků, kterému se v ČR věnuje velmi málo chovatelů vzhledem k relativní složitosti s odchovy. Osm let je předsedou ZO ČSCH Kuřim a v letošním roce byl v únoru znovu zvolen předsedou na další pětileté období.

Kandiduje za KUŘIMÁKY - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM, se kterými si rozumí v názorech na podmínky rozvoje města, občanskou vybavenost a udržování souladu s krásnou přírodou, kterou je naše město obklopeno.    

Další zálibou usměvavého sympaťáka je jízda na motorce a poznávání různých koutů naší vlasti. Letos si projel kolem hranic naší stoleté republiky. Při cestách objevil v Dolním Rakousku i ulici se svým příjmení, které se kromě Kuřimi až na jedinou výjimku nenachází v žádném jiném českém městě.

Proč ve volbách podpořit KUŘIMÁKY - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM a Alenu Matějíčkovou?

💬 Ing. Radek Novotný (předseda krajského sdružení Českého svazu chovatelů) doporučuje:

"Libor je správný a rovný chlap. Drží slovo, nekecá a nezištně a obětavě pracuje pro ostatní. Zaslouží si respekt.“ ❤️#prokuřim