Helena Vičarová

Vedoucí trenérka mládeže klubu bojových sportů Wu-shu Kuřim, webdesignérka, 47 let.

V Kuřimi se již řadu let věnuje práci s mládeží v oddíle čínského bojového umění a řada jejich svěřenců se dostala až do výběru české juniorské reprezentace. Sama patří dlouhodobě ve svém sportu mezi špičkové sportovce a za úspěchy byla v minulosti právem oceněna také v anketě Sportovec města Kuřimi.

Nezřídka ji potkáte také na běžeckých závodech nebo výšlapech v okolí. Radost jí dělají také další spolkové aktivity. Je členkou Kuřimského dámského klubu KUDAK a s dalšími dámami a děvčaty se podílí na kuřimských Babských hodech a dalších akcích klubu. 

Hela v minulosti kandidovala do zastupitelstva a zájem o veřejné věci projevuje aktivně řadu let. Působila také ve sportovním výboru zastupitelstva nebo spolupracovala na rozšiřování funkcí městského webu.

Nedávno pro veřejnost zpropagovala wu-shu rozhovorem a exhibičním vystoupením s partou svých svěřenců také ve vysílání České televize.

Proč ve volbách podpořit KUŘIMÁKY - SDRUŽENÍ PRO KUŘIM a Helenu Vičarovou?

💬 Martina Střeďanská (Fakultní nemocnice Brno) doporučuje:

"Helena je obětavý a čestný člověk. Lidé, kteří věnují v Kuřimi spoustu práce pro druhé, si zaslouží naši podporu." ❤️#prokuřim